KALİTE

Ytt Automotive’ in insan kaynakları politikası, şeffaf ve adil bir biçimde, gelişim odaklı, Ytt Automotive’ in gelişimine katkı sağlayacak, genç, dinamik ve çalışkan bir iş gücü oluşturmayı hedefler.

YTT için kalite, başarı ve büyümek için gerekli olan temel dayanaktır. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çevre ve elbette ki ürettiğimiz ürünler için yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlar ile hareket ederiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Şirket olarak bütün çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. İş sağlığı ve güvenliği yönetimimiz; iş ortamının güvenliği, beden ve ruh sağlığı konularında çalışanları eğitiyor ve standartların gerekliliklerini yerine getirmek kurumumuzun değişmez unsurudur. Güvenliği önemsiyoruz. Herkes için güvenli ortamlarda güvenli şartları temin etmeyi amaçlıyoruz.

Teknoloji

Küreselleşen dünya, yeni pazar yerlerinin oluşması ve teknolojinin hızla gelişmesini yakından takip ediyoruz. Yatırımlarımızı teknoloji ve yenilikler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Yarının ihtiyaçlarının şimdiden planlıyoruz.

Çevre

Toplumun ve çevrenin çıkarlarını korumak amacıyla planlamadan, üretime ve çalışanlarımıza kadar tm alanlarda çevreyi koruyan ve yasaştan bir polita ve çalışma anlaşıyını benimsiyoruz.