TEKNOLOJİ

Üretim Takip Sistemi

YTT yatırım planları içerisinde bulunan makinelerin interleşmesi yatırımını faaliyete geçirdi. Böylece Üretim faaliyetlerinde kullanılan tüm makinelerin; bigisayarlar, sensörler ve akıllı otomasyonlarla birlikte çalışması sağlanmıştır.

Üretim İzleme Kokpiti sayesinde, gerçek zamanlı olarak üretim içerisi izlenir ve anlık veri alışverişi ile doğru bilgi aktarımı sağlanır.

Makinelerin birbiri ile iletişimi ve tam zamanlı kontrol sağlanır, verimlilik sonuçları ve planlama sorunlarının çözülmesine yardımcı olur

Y Katalog

Web sitemiz üzerinden ykatalog sayesinde, kolay arama yapabilir,eklenen geniş filtre seçeneği ile kendi kataloğunuzu oluşturabilirsiniz. YTT sahip olduğu geniş data ile gereksiz bilgileri ortadan kaldırarak ürün hakkında geniş bilgiler içeren ürün sayfası sunar.

B4B

YTT nin müşterilerine sunduğu eşsiz bir satış ve ürün arama sistemidir.

B4B sistemi ile dilediğiniz şekilde ürün arayabilir, sipariş verebilir, yeni ürün takibi yapabilirsiniz. WEB sevis sayesinde YTT b4b sistemi ile tam entegre olabilir, stok ve fiyat takibini kendi sistemleriniz üzerinden yapabilirsiniz

Tedarik Zinciri Yönetimi

Satınalmadan ,satışa kadar tüm süreçlerimiz ERP ve Mrp sistemleri ile takip edilmektedir.

İnsan kaynaklı hataların önüne geçerek, müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak üzere kusursuz çalışan bir sistemle hizmet vermektedir.