ÜRETİM

Kauçuk Vulkanizasyon

Kalıphane

Saç - Metal Şekillendirme

Hortum

Product

Poliüretan

Product

Plastik

Product

Alüminyum

Kauçuk - Vulkanizasyon

En son teknolojiye sahip, tam otomasyonlu enjeksiyon presler ile, geçmiş yılların verdiği deneyim ile eşsiz kauçuk bileşenlerini biraraya getirerek , en dayanıklı ürünleri ortaya koyuyoruz.

Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ile satış sonrası pazarda lider durumda olup, makinelerin internetleşmesi ve üretimde kullandığımız teknoloji ile vulkanizasyon hattında benzersiz bir üretim anlayışı ile üretim yapmaktayız.

Kalıphane

Kendi tasarım ekibimiz ve kalıphanemiz ile yeni ürünleri müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlıyoruz.

Çeşitli CAD-CAM metodları ile modern CNC tezgahlarında tasarımların,makinelerle koordinasyonu sağlanmaktadır.

Mevcut kalıphane ile gelen taleplerin en kısa zamanda karşılanması ,esnek ve hızlı üretim için altyapı sağlamaktayız.

Saç-Metal Şekillendirme

Saç ve metal şekillendirme ,sürdürülebilir üretim anlayşının ayrılmaz bir parçasıdır.YTT bünyesinde bulundurduğu güçlü makine parkuru ile sürekli üretim sağlıyor.

Hortum

YTT 'nin satış sonrası Pazar için geniş çeşit sağladığı alanlardan biri de hortum.Sahip olduğumuz entegre hortum üretim hattı ile continue üretim teknolojoisini kullanıp, zamanında ve verimli bir üretim sağlamaktayız.

YTT nin oem kalitesindeki üretimi ile tamamı Oem firmalardan onay almış olan yardımcı ekipmanları biraraya getirerek benzersiz bir ürün ortaya koyuyoruz.

Poliüretan

Oem onaylı hammaddeler kullanarak,yırtlma direnci yüksek, yağa,petrole ve çeşitli solüsyonlara dayanıklı ,mükemmel mekanik aşınma ve yükse darbe sönümlemesi sağlayan takozlar üretmekteyiz. Üretimde özelliklerine göre zengin formül çeşitliliği ile üretim yapılmaktadır.

Plastik

Plastik enjeksiyonlar ile üretimin ihtiyacı olan yarımamül statüsündeki ürünler üretilerek, tüm proseslerin tek çatı altında üretilmesi sağlanırken, aftermarket için gelen nihai ürün talepleri karşılanmaktadır.

Alüminyum